1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте суеверни?

Дискусија во 'Канта' започната од BBojana, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BBojana

  BBojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  5
  Се приближува Нова Година и планирам да му купам на дечко ми саат за поклнон, ама постојаноо слушам муабети од стилот "не е убаво, како да го броиш времето што се заедно"... Па затоа ме интересира што мислите вие? Ајде пишете што мислите. Има поврзаност или само празни муабети :) :) :)
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
 3. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  Јас мислам дека ова нема врска. Не дека не верувам во се што е вакво, ама за ова со саатот искрено не верувам. И јас му имам купено на дечко ми саат, и тоа саатот застана пред некое време, ама еве ние не застанавме :lol: уште сме заедно и ни е најубаво. Така да мој совет, ако сакаш да го изненадиш со саат, слободно :up: :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.