1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум бремена? (Забавно издание)

Дискусија во 'Насмевка' започната од MIcatastaturica, 8 октомври 2015.

 1. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки. нова сум на форумов и сакам да ве прашам за нешто од кое се плашам.епа вака јас иам 17 години и иам дечко пред 6 дена имавме незаштитен сексуален однос од тогаш па се до ден денс се осејкам напнато нервозно иам главоболка мачнина и поврајкам исто така мие зголемен апетитот градите ми се чуствителни....хелллппп ве молам за побрз одговор очајна сум:sweat::sweat::sweat::sweat:
   
 2. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.175
  Допаѓања:
  105.929
  Пол:
  Женски
  @MIcatastaturica кога треба/ ше да добиеш?? Ако ти касни направи тест
   
  На MIcatastaturica му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  само што ми заврши по една недела имавме незаститен однос ве молам погагајте во паника сме
   
 4. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.175
  Допаѓања:
  105.929
  Пол:
  Женски
  Нема сега шо паника, ако паничиш само полошо ќе правиш, на нервна база може и да ти закасни. Релакс сега и чекај да ти дојде!! Не да те плашам или нешто, ама оние проценки дека плодни биле на средина, 14 ден и сл ич не се точни... Мада и да се потрефи од еднаш можно е, бе вокам не, но види во темана кај тие шо со години мака мачат да забременат..... А воопшто сврши тој во тебе или...??
   
 5. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  несум баш сигурна ама имам синтоми кој многу ме пласат
   
 6. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  19.195
  Допаѓања:
  262.197
  Тоа пред колку време беше?
  Башка, симтоми на бременост и симптоми на добивање, скоро па исти се :)
   
 7. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  14.465
  Пол:
  Женски
  Не си баш сигурна дали свршил во тебе? Демек он незнае (facepalm)
  Епа се гледа дека не сте многу искусти, па имајте пак незнаштитен секс.
  Јас мислам трудна си. 99% сум сигурна :$
  Aј со среќа барем млада мајка ќе бидеш :inlove::wasntme:
   
  На honest girl, ku4ence, kjukli и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  19.195
  Допаѓања:
  262.197
  Леле заклучоков... :o
   
  На Oscar Lady, galapce и Wahnsinn им се допаѓа ова.
 9. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  прет една недела се сексував
   
  На ilina-m и Adi888 им се допаѓа ова.
 10. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  па фала ме утесе Ч:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:
   
 11. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  19.195
  Допаѓања:
  262.197
  Епа ниту можеш да знаеш дека си бремена сега, волку рано нема шанси воопшто да приметиш :)
   
 12. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  14.465
  Пол:
  Женски
  Освен првите три реченици, не го сфаќај другото сериозно. :D
  И како и да е, мислам дека ова е уште еден од многубројните тролови по темиве.
   
  На honey.11, ku4ence, koritsaki и 4 други им се допаѓа ова.
 13. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  ocajna sum i baram nekakov spas nesum nikakov trol
   
 14. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.074
  Пол:
  Женски
  Каков спас?
   
  На ilina-m му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  epa spored moite postovi odnosno simtomi dali sum bremena? spored vas?
   
 16. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.074
  Пол:
  Женски
  Ти го читав мислењето, кажа дека си имала незаштитени односи, ама не наведе дали свршил или не во тебе.
   
 17. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Јас утрово се сексував.
  Известувај не редовно кога се сексуваш, ако не ти е тешко.
   
  На WildMk, Trxmx, Згодно Момче и 49 други им се допаѓа ова.
 18. mimi****

  mimi**** Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  3.636
  Пол:
  Женски
  Za edna nedela napravi test i nema da mu ja mislis,stom ste imale odnosi pred 6dena ,pocekaj uste edna nedela pa zemi go testot
   
 19. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.545
  Пол:
  Женски
  Ај една од вие што барате совети да ми одговори зошто имате сексуални односи, а не сте информирани, не користите заштита, а некои дури сте малолетни, па после тука на форумов паничите. Стварно не можам да ве разберам.
   
  На poi, WildMk, alexa_dimoska и 9 други им се допаѓа ова.
 20. MIcatastaturica

  MIcatastaturica Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  prvo izvinete na latinicava...na nekoi devojki stv mu blagodaram shto odelija vreme za mene i me posovetuvaa ... dodeka pak nekoi si podbivaa shega so mene narekuvajki me i trol jas sum samo izbezumena i ocajna sepak falamu na tie sho mi dadoa sovet....bajdavej mojot dialekt e takov ne treba da se podbivate ...(mislam na toa seksuvav ko napisav jas sum samo otvorena licnos ) nikoj ne e sovrsen poz ;)