1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали јадете луто и што повеќе сакате зачини лути или пиперки

Дискусија во 'Канта' започната од love23, 14 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  910
  Јас во се што е за јадење мора и луто да ставам без него не ми оди јадењето само во благите работи не :D , инаку да се комбинираат и таму би ставила луто. Повеќе сакам везени пиперки и се оган лути од зачините. :D  [​IMG] [/img][/img]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Веќе има ваква тема hrana-i-pijaloci/luta-hrana-t4173/
  Друг пат подобро разгледај низ форумот дали има слична тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.