1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали јадете луто и што повеќе сакате зачини лути или пиперки

Дискусија во 'Канта' започната од love23, 14 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  911
  Јас во се користам луто и много го јадам некои викаат не било здраво за желудникот, некои викаат дека било здраво само кој може да го јаде, само во благо не ставам луто :D . Повеќе сакам везени пиперки тие се оган лути :devil: отколку зачи
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
 4. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  love за да отвориш некоја тема прво разгледај го форумот па после отварај зашто за џабе го претупуваме форумов со теми кои се 2 пати
  делит темава
   
 5. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  911
  Ви се извинувам бидејќи убаво не погледнав дека веќе постои таква тема нема да се повтори луѓе сме па грешиме, се надевам нема да ми замерите поздрав до сите и имајте убава ноќ.
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што е дупла. И наредниот пат кога ќе сакате да отворите нова тема, во десниот ќош има опција, ,,Пребарај го форумот‘‘, па проверете дали има иста или слична тема. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.