1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ќе одите на Карневалите во Струмица?

Дискусија во 'Канта' започната од Saxobeat, 10 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  99
  Би сакала да подискутираме за Карневалите во Струмица дали ќе доаѓате и во што ке се маскирате?
  Инаку оваа година ни се преместени веќе не се во вторник туку се паѓаат на 25 Февруари сабота
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.448
  Допаѓања:
  58.559
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.