1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Датуми во годината

Дискусија во 'Форумски игри' започната од gami, 23 јануари 2011.

 1. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  126
  Јас вака ја замислувам оваа тема:

  На пример прва почнувам и затоа 1 јануари и пишувам нешто за оваа дата. Наредната форумџика пишува за датата која следува и нешто за таа дата.

  1 јануари - роденден на мојата другарка :)
   
 2. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  2 ЈАНУАРИ-2 ДЕН ВО НОВАТА ГОДИНА :)
   
 3. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  3.610
  Допаѓања:
  29.063
  Пол:
  Женски
  3-Јануари, роденден на моја другарка :)
   
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  4 Јануари - мој именден. :)
   
 5. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  5 јануари - Среда, ништо посебно :)
   
 6. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  86
  6 јануари-Коледе ( Утрото ) Бадник ( Вечерта ) - Најубавиот ден во годината :D :inlove:
   
 7. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  7 јануари-Божиќ-Христовото раѓање
   
 8. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  06 Март - Прочка :)
   
 9. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Маченце мислам дека треба по ред да се оди :)
   
 10. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  352
  8 Јануари - ден по Божиќ
   
 11. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  9 Јануари-два дена пред денот( 11 ) на кој го имав првиот бакнеж пред неколку години :D
   
 12. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  10 Јануари - десети ден во Новата Година
   
 13. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  11 Јануари-3 единици во датумот и месецот и уште 2 во годината 2011 ;)
   
 14. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  12 јануари.
  роденден на братучед ми
   
 15. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  13-Јануари-ден пред стара -нова година :)
   
 16. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.462
  14 Јануари - Роденден на другарка ми. :)
   
 17. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  15 јануари-15ти ден од новата година, ништо посебен!
   
 18. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  16 јануари- правевме 8 месеци со дечкото :)
   
 19. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  358
  17 јануари МОЈОТ РОДЕНДЕН :D
   
 20. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  18 јануари - уште три месеци до мојот роденден аххааххахахахахахха