Датуми во годината

Дискусија во 'Форумски игри' започната од gami, 23 јануари 2011.

 1. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  122
  Јас вака ја замислувам оваа тема:

  На пример прва почнувам и затоа 1 јануари и пишувам нешто за оваа дата. Наредната форумџика пишува за датата која следува и нешто за таа дата.

  1 јануари - роденден на мојата другарка :)
   
 2. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  2 ЈАНУАРИ-2 ДЕН ВО НОВАТА ГОДИНА :)
   
 3. sweet-cherry

  sweet-cherry Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.254
  Допаѓања:
  17.380
  Пол:
  Женски
  3-Јануари, роденден на моја другарка :)
   
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  4 Јануари - мој именден. :)
   
 5. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  5 јануари - Среда, ништо посебно :)
   
 6. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  85
  6 јануари-Коледе ( Утрото ) Бадник ( Вечерта ) - Најубавиот ден во годината :D :inlove:
   
 7. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.497
  Допаѓања:
  7.865
  Пол:
  Женски
  7 јануари-Божиќ-Христовото раѓање
   
 8. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  06 Март - Прочка :)
   
 9. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Маченце мислам дека треба по ред да се оди :)
   
 10. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  481
  Допаѓања:
  352
  8 Јануари - ден по Божиќ
   
 11. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.298
  Пол:
  Женски
  9 Јануари-два дена пред денот( 11 ) на кој го имав првиот бакнеж пред неколку години :D
   
 12. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  10 Јануари - десети ден во Новата Година
   
 13. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  11 Јануари-3 единици во датумот и месецот и уште 2 во годината 2011 ;)
   
 14. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  12 јануари.
  роденден на братучед ми
   
 15. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  13-Јануари-ден пред стара -нова година :)
   
 16. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  14 Јануари - Роденден на другарка ми. :)
   
 17. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  15 јануари-15ти ден од новата година, ништо посебен!
   
 18. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  760
  16 јануари- правевме 8 месеци со дечкото :)
   
 19. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  190
  17 јануари МОЈОТ РОДЕНДЕН :D
   
 20. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  18 јануари - уште три месеци до мојот роденден аххааххахахахахахха