Дајте идеја како да го изненадам дечкото

Дискусија во 'Врски' започната од mala, 1 декември 2009.

 1. A.27

  A.27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2018
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  738
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1525358405002.jpg Tanga da mu kupis :D :P
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 2. saren_petel

  saren_petel Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2018
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Машки
  Тогаш ова изненадување нека го применуваат оние кои се без заби.
  Ризикот од повреди да биде помал.
   
 3. Medicine25

  Medicine25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.531
  Пол:
  Женски
  Дечки ај помош малку.
  Дечко ми полни 18 год за неколку недели.Може некој предлог за поклон?
   
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.586
  Можеби веќе му поминал роденден...
  Но мој совет (не само за дечко туку и за кој и да е) направи си листа на работи кои ги сака, кои го исполнуваат и му изнудуваат насмевката. Потоа стесни го кругот со пресметка што од тоа е реално и притоа можеш финансиски да си го дозволиш.
  И решен проблем. :)
   
 5. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  1.856
  Допаѓања:
  4.700
  Флаша виски и фереро ! нема да згрешите
   
 6. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.196
  najdi niger na tinder i daj mu go tvojot broj ...toa mn ke go iznenadi decko ti