1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дајте идеја како да го изненадам дечкото

Дискусија во 'Врски' започната од mala, 1 декември 2009.

  1. DeepBlue

    DeepBlue Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    1.097
    стриптиз со многу перверзија..
    понуди му нешто шт не го видел од тебе 8)
     
    На karenin му/ѝ се допаѓа ова.
  2. karenin

    karenin Популарен член

    Се зачлени на:
    8 март 2010
    Пораки:
    1.426
    Допаѓања:
    2.171
    А ако му правам стриптиз да го опијанам или не?! Како мажите уживаат повеќе и се внесуваат подобро во филм.?
    Што им е појако? Кога се сексаат пијани или не.
     
  3. DeepBlue

    DeepBlue Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    1.097
    да опијани го и нека заспие на сред чин :rofl:
    индивидуално е ја и без грам алкохол сум хорни ]:)
    и добро е повеќе да го мачиш, односно да изгори од желба да те има да те фати а ти така итро да се тргаш да го сечеш мх мх :lol:
     
  4. Elence93

    Elence93 Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 декември 2009
    Пораки:
    5.715
    Допаѓања:
    5.038
    Пол:
    Женски
    Подобро тебе да те фати малце, да бидеш послободна, со помалце срам, иначе потешко ќе ти иде малце
    А за него сеедно, можеш да му туриш некоја чашка, само да не претераш, сепак да се сеќава :lol:
     
    На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. bastet

    bastet Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 декември 2011
    Пораки:
    136
    Допаѓања:
    94
    Луѓее ми требате да ми помогнете! Имам потреба од некој од Берово, Делчево, Крива Паланка, Кратово, Виница, Крушево, Прилеп, Ресен, Радовиш, Валандово, Дебар, Струга, Велес, Свети Николе...
    Ве молам пишете ми во порака, за да се најдеме на ФБ ми треба Ваша помош!
    Благодарам однапред и должна ке сум Ви! :angel:
     
  6. Baroness

    Baroness Активен член

    Се зачлени на:
    14 септември 2013
    Пораки:
    56
    Допаѓања:
    47
    Доволно глупости направив,нема да правам и глупости со изненадувања,со мечиња,срциња.Машките не го сакаат тоа.Затоа никогаш не би правела такви работи.
    Се знае машките што сакаат.
    Кога ке отидам кај него сакам да му направам изненадување.
    Изненадување без цвеќиња,мечиња,срциња,туку добар ручек (омиленото јадење),убаво да се најаде како човек и малку карате во кревет.
    И да,ке му купам една убава блуза која што може да си ја носи и која што ке му служи.
    Тоа е и повеќе од доволно.
     
    На glosipgirl и Cka им се допаѓа ова.
  7. Smaragdna

    Smaragdna Активен член

    Се зачлени на:
    4 јули 2013
    Пораки:
    111
    Допаѓања:
    20
    Тотално се согласувам!

    Не ве сфаќам па тоа е ,како можете на машко да му купувате такви работи?
    Се знае они што сакаат,нешто корисно и убаво.А не украси мечки цвеќиња итн итн.
    Секој си е различен не викам не,ама сигурна сум дека за повеќето е утка вакво нешто.
     
  8. Lavica01

    Lavica01 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2012
    Пораки:
    139
    Допаѓања:
    75
    Пол:
    Женски
    Со дечко ми праиме 2 ипол години од врска за неколку дена...веќе повекето работи му ги имам подарено (новчаник,рамка,албум со наши слики,мече,дуксери,колекции,парфеми,кутија со писменца 100 причини зашто те сакам...благи...свашта ! ) ...незнам сега што да му купам...ајде помош лугенца...:// :*
     
  9. Nobadys.Perfect

    Nobadys.Perfect Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 мај 2013
    Пораки:
    190
    Допаѓања:
    526
    Пол:
    Женски
    Можиш да го однесиш кај што сте се бакнале прв пат и да му дајш нешто на пример ако е обожавател на мотори некаков си украс во вид на мотор или нешто слично среќно :)
     
  10. bekii

    bekii Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    205
    Допаѓања:
    52
    Девојќии и јас сакам да го изненадам дечко миии.... но не знам како бидејќи јас живеам во странство и сега за нова година ке си отидам за мк и таму ке бидам 1 месец, но ке престојувам кај него дома. И затоа не знам како да изведам, башка што ние си имаме соба нели, но одма до нашата таму седат мајкаму и таткому и не знам како да ги изненадам зш ми е срам од нив ... што би ми предложиле?? Дали треба да ми е срам или не? Мислам дека ке си мислат неговите е сега ке имат секс, нормално после изненадување следува и затоа ми е срам .. хелппп
     
  11. biljanasimonovska

    biljanasimonovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2014
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    На 15ти е роденден на дечко ми , ако може некој да ми даде идеја како да го изненадам а и тогаш ни се 2 месеци .. :D
     
  12. LusySkyDiamonds

    LusySkyDiamonds Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2013
    Пораки:
    784
    Допаѓања:
    822
    Зависи колку сте блиски...Ако сте направи му торта во форма на срце или ако не знаеш тогаш купи му и однеси му ја дома или викни го кај тебе и уживајте си со винце, раговор, бакнежи, галење ;)
     
  13. tigarche

    tigarche Активен член

    Се зачлени на:
    27 септември 2013
    Пораки:
    60
    Допаѓања:
    1
    мм баш добра идеја е овааа ;)
    ако има кандидати нека ми пишат и мене во порака.. Благодарам однапред :)
     
  14. tigarche

    tigarche Активен член

    Се зачлени на:
    27 септември 2013
    Пораки:
    60
    Допаѓања:
    1
    ми текна сеа дека пред 1 недела видов едно девојче имаше објавено ама неможам да го најдам сега од некои др држави беа луѓето и на лист имаа напишано дека девојчето го сака (тој и тој) нз како се викаа. и мн беше онака романтичнооо во видео да го видиш. Ако го најде некој нека го стај тука :)
     
  15. simzz

    simzz Активен член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2013
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    2
  16. izabela.nik

    izabela.nik Популарен член

    Се зачлени на:
    20 април 2013
    Пораки:
    718
    Допаѓања:
    5.947
    Пол:
    Женски
    Е ајде де што веќе ??? Романтични вечери во ресторант,вечера кај мене дома, поклончиња, патувања надвор од државава и во неа, концерти нешто друго да го изненадам ???/ :)
     
  17. Summerlover

    Summerlover Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    5.531
    Допаѓања:
    34.908
    Раскини му, нај ќе го изненадиш :D..Или остави го Scary Maze да игра :lol:
     
  18. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477
    Клекни пред него,со прстен во рака...
    Ептен ќе остане затечен |(
     
    На Madam-A му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Tiniiic

    Tiniiic Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2014
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    103
    Пол:
    Женски
    На 15ти правам една година со дечко ми ама тој не е тука и доаѓа на 20ти и сега сакам со нешто да го изненадам ама незнам со што :( :^)
    Дома кај мене да го викнам неможам постојано имам некој дома, неможам да ги бркам моите...
    Од подароци се му имам купено рамка за слика,саат,каиш,новчаник,боксерици,маички,печатена маичка пишуваше те сакам,парфеми,порачиња,кутии со порачиња и чоколадца свашта...
    А и он ке ми правел изненадување ми кажа другарка ми се и кажува на неа се договараат така да ке ме викне на некое место и ке морам таму да одам...
    Сегаа незнам што да праваам како да го изненадам ;( ве молам за некоја идејааа!
     
  20. Ruzica00

    Ruzica00 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 декември 2012
    Пораки:
    121
    Допаѓања:
    172
    Епа распрашај ја другарка ти поубаво што и како планира тој, ако ништо друго барем да ти каже каде ке те викне.Предпоставувам ке има спремено нешто романтично, вино или слично. Па ти можеш да однесеш торта со една свеќичка, за да го прославите првиот роденден на вашата врска.