1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да бев машко

Дискусија во 'Канта' започната од Floyd, 12 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Floyd

  Floyd Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Ајде девојки,ставете се во улога на момчиња,ќе бидете ли поразлични? :D
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.