1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да имав/немав дечко?

Дискусија во 'Врски' започната од Dinamickid, 15 март 2012.

  1. anu6kaa

    anu6kaa Популарен член

    Се зачлени на:
    3 август 2010
    Пораки:
    1.314
    Допаѓања:
    429
    Пол:
    Женски
    Да немав дечко сигурно секоја вечер до касно ќе бев излезена со друштвото... :)
     
  2. anngelique

    anngelique Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    2.458
    Допаѓања:
    5.688
    Пол:
    Женски
    Да имав дечко сега ќе го гушнев најсилно у најсвет 8) :$
     
  3. agirl17

    agirl17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 април 2011
    Пораки:
    526
    Допаѓања:
    165
    Пол:
    Женски
    Да имав дечко, ќе го викнев на романтична прошетка низ градскиот парк, ќе се качевме до тумбекафе и ќе седневме на клупата од каде се гледа цела Битола, ќе зјапавме во ѕвездите и ќе очекувавме да видиме некоја каде што паѓа, за заедно да си замислиме желба... Потоа ќе му речев дека ми е ладно, знаејќи дека силно ќе ме прегрне и стопли...
    Аххххххххххх жени, ништо не ни се погодва. Имаш дечко-не ти чини, сакаш да си сама, да шеташ, да се забавуваш, да запознаваш згодни момци. Немаш дечко-ти фали ова што мене ми фали моментално... :|
     
  4. Emily Dora

    Emily Dora Активен член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2014
    Пораки:
    249
    Допаѓања:
    140
    Пол:
    Женски
    да немав дечко ке искачав до ниедно време ке се журкав и пијанчев хехех.ке искачав на кафиња со другари а и со еден дечко што мн мн ми се допагаа :rofl:
     
  5. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.052
    Допаѓања:
    76.054
    Пол:
    Женски
    Да немав дечко сега сигурно ќе манијачев некој :D Или ќе бев со некој во врска без обврска, нешто за забава.