1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да се насмееме,а воедно да го препознаеме момчето

Дискусија во 'Насмевка' започната од rici.aaaaa, 3 ноември 2012.

 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Ова е само за појакиот пол значи седнувате на маса и нарачувате набљудувајтего внимателно како јаде и ќе разберете доста интересни работи за неговиот карактер
  Мене ова ме насмеа па си реков да го споделам со вас инаку

  1.постојано сака да пробува и ве тера да пробувате од неговата чинија
  -Тој е чуствителен дечко/маж,кој сака да споделува се со вас.Единствена маана му е што тој сака да се однесува со сите.Многу го привлекува непознатото и никогаш не е сигурен дека го направил вистинскиот избор....Напоправлив Дон Жуан
  2.Колва како пиле
  -Не сака доверување и сака да доминира многу досадни личности
  3.Очите широко отворени,устата затворена
  -Тоа е прав мамин син,секогаш таа на прво место потоа вие доколку се обидете да ја замените тој тоа не би го толерирал иако ќе ве третира како да сте единствена сепак вашиот број ке биде2
  4.Шлапка кога јаде
  -Штом јаде како прасе тоа покажува само едно воопшто не му е грижа за вас тој е толку самобендисан што верува дека е прекрасен,ако ви се допаѓа-ваш е,доколку не ....
  5.Не одделува поглед од вашата чинија
  -Значи дека човеков е со принципи има шанси да биде добра врска
  6.Пробува од се и јаде бавно
  -Тешко ке постигнете сихронизација со овој човек освен ....Добар ден проблеми!
  7.Јадење со полна брзина
  -За него јадењето нее задоволство туку задолжение....како и во љубовта во кревет-еднаш неделно.Бескотисно е да мечтаете за страсни ноќи со дечково непрактичните работи за него се
  жива загуба на време
   
  На Inna5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  677
  хехе , занимливооо :D
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.648
  Пол:
  Женски
  Хаха, ова под 7 е јако, за брзото јадење, па мислам дека сите мажи брзо јадат, ретко некој да јаде бавно. :D
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.