1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дебело стомаче

Дискусија во 'Канта' започната од helpmeeh, 15 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. helpmeeh

  helpmeeh Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Здраво! Имам еден проблем. Имам големо стомаче. Не е нешто многу големо ама имам сало. Имам стомачни мускули се осеќаат ама тонат во сало. Ми треба помош како да го ослабам. Стварно незнам! Ако некој го имал истиов проблем ве молам пишете подоле :) Фала ви!
   
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.