1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојки,ми треба ваша помош!! <3

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 15 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.121
  Допаѓања:
  6.956
  Пол:
  Женски
 2. lola.kitty

  lola.kitty Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Во ред :) Сепак благодарам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.