1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дежа-ву

Дискусија во 'Канта' започната од charliee, 4 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  Што подразбирате под дежаву.какво соживување е и дали некогаш сте го доживеале?
   
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.036
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.