1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дежурен стоматолог

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од emkasemka, 12 јуни 2022.

 1. emkasemka

  emkasemka Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2015
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Moram pod itno da idam na stomatolog[​IMG] vakvi meuri na nepcata gorni imam potecen mi e nosot ustata... !!! Od desnata strana !!