1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Демотивација

Дискусија во 'Насмевка' започната од RainBow, 27 јуни 2011.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  На Chasicka01 и Chocoholic им се допаѓа ова.
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Во последно време ја усраа демотивацијата |( Ставаат секакви глупости, не дека нема и смешни, ама кога ќе видам некоја глупост, патетика некоја, изјава на љубов пу |(
   
  На attias, Snowdrop, LuisRoyo и 4 други им се допаѓа ова.
 3. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  На Chasicka01 и RainBow им се допаѓа ова.
 4. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
 5. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
 6. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.909
  [​IMG]
   
  На Chasicka01 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.084
  Допаѓања:
  45.707
  Пол:
  Женски
 8. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.909
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  На san.jeye-13 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  [​IMG] 8) :rofl:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mona.s, san.jeye-13, WhiteButterFly5 и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Twinkles, mims-89 и Rock-a-Fella им се допаѓа ова.
 12. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.084
  Допаѓања:
  45.707
  Пол:
  Женски
 13. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
 14. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  [​IMG]
  :lol:
   
  На san.jeye-13 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  987
 16. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.456
  Има некои многу интересни ама некои навистина забораваат дека страната се вика ДЕмотивација. Ставаат се и сешто.
   
 17. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  2.700
  Пол:
  Женски
 18. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  http://despair.com/viewall.html

  Поентата на демотиваторите. Одамна ја нема, ова што го ставате нема Д од демотиватор. :)
   
 19. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.624
  Допаѓања:
  21.916
  Пол:
  Женски
 20. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.324
  Ова демотивацијава ми е тешка глупост.
  Секој сака да се истакне, да е хумористичен ако направи демотивација, а при тоа не размислувајќи кого исмејува и како е да бидеш на негово место. Не велам дека некои што ставаат слики на фејс не се виновни, ама ова е претеризам.
  Ми се допаѓаат поучните и оние со малите дечиња со јаки фаци :lol:
  Еве неколку

  http://www.demotivacija.mk/newest/all/o ... 10408.html
  http://www.demotivacija.mk/newest/all/e-m-o-10192.html
  http://www.demotivacija.mk/newest/all/a ... -9402.html

  Едит: Овие ми се доста поинтересни
  http://9gag.com/
   
  На san.jeye-13, Chasicka01, ElleS и 1 друга личност им се допаѓа ова.