Депилација

Дискусија во 'Канта' започната од Slatkarka94, 28 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  Како да ги изретчам влакната под пазувите порано ретки имав сеа ми се згуснати блакната :( . И кажете на интимниот дел кога с депилирте што правите да не бве боли јас се сакам да се издепилирам ама никако да се решам ми е страв да не го видам господ у пижами...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.719
  Допаѓања:
  53.349
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.