1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дескрипции

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lizalka, 31 март 2010.

 1. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Мене ми текна една нова игра, а тоа е следнава
  Секој од нас да ја опише, или да стави слика, од тоа како си ја замислува форумџиката над него...
  Сега јас немам од кого да ставам, па почнете вие..
   
 2. Blackberry

  Blackberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2010
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  13
  Хммммм па како те замислувам еве вака
  [​IMG]
  погодив ли? :mrgreen:
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Блекбери [​IMG]
   
 4. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Хипица :) Знам дека не си плавуша, ама ај :P
   

  Прикачени фајлови:

  • Hipi.jpg
   Hipi.jpg
   Големина на фајлот:
   75,1 KB
   Прегледи:
   1.032
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  shiningstar мислам дека вака изгледаш :D
   

  Прикачени фајлови:

  • 2nkb-el.jpg
   2nkb-el.jpg
   Големина на фајлот:
   112,3 KB
   Прегледи:
   1.030
 6. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Фризурата си ја погодила, паж е. Боја на очите зелено-плава :D и имам поостри црти на лицето ;)
  Еве и за тебе една, да не бидам оф топик :)
   

  Прикачени фајлови:

  • Gordana 10.jpg
   Gordana 10.jpg
   Големина на фајлот:
   50,7 KB
   Прегледи:
   1.022
 7. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  дечки никкако не можам да закачам сликичка за гордана зошто може ли некој да ми објасни како да го сторам тоа.
   
 8. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Па срце ке идеш долу под ова коцката кај што го пишуваме текстот и пишува прикачи фајл и ке стиснеш на тоа и во коцката кај што пишува чус фајл ке стиснеш и ке си избереш која слика од твојот компјутер ја сакаш шпредходно треба да ја имаш на компјутерѓ и после само ке идеш испрати мислам дека беше и толку.. се надевам дека ме свати
   
 9. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
 10. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  А еве ани тебе како те замислувам, блиску ли сум?
   

  Прикачени фајлови:

 11. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Леле Хипи сите те замислуваат како висока плавуша... до душа и јас така те замислував што зборам =]]]]]]]]] :lol: :lol:
   
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645

  mene????? neeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D :D ni priblizno ovakva ne sum ni plava,nemam ni plavi oci,ne ne....cekaj jas da najdam slikicka za tebe lizavce..
   
 13. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Значи не ме бива а?
  Ај да видиме ти :D
   
 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
 15. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Косата е таа, кај ја погоди живти се :lol: :lol: :lol:
  само без шишки, долги ми се шишките... а залицето не знам баш, устата си ми ја погодила.. :D
  Па добро се на се боља си од мене :)
   
 16. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  ха ха,па го отворив твојот профил на форумот,читав твои мислења,па видов нешто косата сакаш да ја кратиш,дека си без шишки,помислив дека ти е темна,а за устата така се погодила..... :D :D :D
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Е ај де :lol: :lol: :lol: Нит сум висока, нит сум плавуша, нит имам сини очи :lol: :lol:
  Еве за анннни
  [​IMG]
  Еве вака само можда со подолга коса...
   
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  со многу по долга,а за шишките викендот планирам да си правам такви. :D
   
 19. hristin4e

  hristin4e Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  1.291
  Пол:
  Женски
  ja vaka si ja zamisluvam annnni :):)
   

  Прикачени фајлови:

 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  па да така некако,костами таква природно,кога не ја пеглам,а очите ми се кафени ама тепат накај жолто,па си нашла некоја измеѓу нијанса,и устат е таа ни тенка ни дебела,и тенот ми е бел бел,како снег баш како девојката на сликата
  браво за тебе,си ме пронашла малку :clap: :clap: