Дескрипции

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lizalka, 31 март 2010.

 1. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.815
  Допаѓања:
  15.967
  Пол:
  Женски
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.072
  Допаѓања:
  42.559
  Пол:
  Женски
  Пред да прочитам коментари во кои се опишува себеси, а и пред да ја видам во темата Вашата шминка преку слики, ја замислував сосема поинаку. :) Висока, слаба, со долга темно кафеава коса. Слично вака

  girl-1293985_1280.jpg
   
 3. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски