Дескрипции

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lizalka, 31 март 2010.

 1. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Аннии те замислувам како девојка секогаш спремна за шопинг :clap: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  хА ХА ХА леле ангелече од каде оваа идеа?
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Незнам. Така ми доаѓа. Те замисувам како права ДАМА. тип топ девојка средена пријатна мила ете така :D
   
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  фала многу,шекај да најдам сликче како те замислувам тебе! ;)
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
 6. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  како ти изгледа?? :tmi:
   

  Прикачени фајлови:

  • footballd.jpg
   footballd.jpg
   Големина на фајлот:
   21,1 KB
   Прегледи:
   21
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Косата и бојата на тенот :clap: :clap:
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625

  :clap: :clap: :clap: браво за мене одлична сум била за дискрипции ;)
   
 9. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  Аннни ме погоди да ти кажам си личам со таа девојката..а ова си ти ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • z207886528.png
   z207886528.png
   Големина на фајлот:
   108,4 KB
   Прегледи:
   19
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  лелееееееее...
  до вака ли стигнав?
  не не сум блондинка воопшто,немем никаква сличност со девојката! :?:
   
 11. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  А со оваа Анни?
   

  Прикачени фајлови:

  • z209194015.png
   z209194015.png
   Големина на фајлот:
   252,3 KB
   Прегледи:
   45
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  па добро е бојата на косата тенот тоа е во ре само што муцето не ми е баш така големко малку ми е помало :doh:
   
 13. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Annnni
   

  Прикачени фајлови:

 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  лижалче ти од секогаш многу по старо си ме замислувала,па имама 20 год,или ја сатаваш сликата ама јас да ја видам во помалада варијаната? ;)
   
 15. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Па не е стара оваа бе маче, 23, 24 години мислам дека има :D
   
 16. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  ма колку сака нека има мене ми изгледа по старолика, и според изглед не и давам 24 чекај да најдам сликче за тебе ;)
   
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  вака некако лижавче
   

  Прикачени фајлови:

  • f.jpg
   f.jpg
   Големина на фајлот:
   37,5 KB
   Прегледи:
   39
 18. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Ни приближно :D
  немам толку кратка коса, не ми е таква боја и фацата ми е по мива :lol:
   
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  вака докторка ан
   

  Прикачени фајлови:

 20. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
  ааааа фала фала анннни сега и јас ќе те најдам