1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Детски кардиолог

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од cekovska, 22 јануари 2020.

 1. cekovska

  cekovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ve molam da mi preporacate dobar detski kardiolog za exo kaj dvegodisno dete ?

  Vi blagodaram
   
  На happiness! му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.368
  Допаѓања:
  317.535
  Пол:
  Женски
  Vladimir Cadikoski Sistina
  Он додуша е кардиохирург ,прашајте телефонски ќе ви кажат дали гледа и на ехо :)

  Или Кацарска на детска клиника
   
  На happiness! и Feminka22 им се допаѓа ова.
 3. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  3.161
  Допаѓања:
  16.439
  Пол:
  Женски
  Др Иван Милев Жан Митрев
   
  На happiness!, INEEDLOVE и stetoskop им се допаѓа ова.
 4. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  5.388
  Допаѓања:
  171.341
  Dr.Ivan Milev ... ZMK.
  ,,Bog" u kardiologija e ,ramo do ramo so Z.M.

  Plus mn.dobar pristap ima kon decata
   
  На happiness! и INEEDLOVE им се допаѓа ова.
 5. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Машки
  Др Иван Милев ЖАН МИТРЕВ!
  БРОЈ 1 !!!
   
  На happiness! и stetoskop им се допаѓа ова.
 6. Queen_ane

  Queen_ane Нов член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 7. happiness!

  happiness! Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2015
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Ми треба мислење или искуство за Др Лилјана Лазаревска од Струга, работела во приватна ординација за преглед на школско дете.