1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дефектологија

Дискусија во 'Канта' започната од lattie, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lattie

  lattie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  504
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Женски
  Дали има некој кој студира дефектологија,дали сте запознаени како одат предавањата на факултетот дали е добро платена работата и дали воопшто може да се најде работа за дефектолог.Планирам да одма на дефектологија дали според вас изборот ми е добар и дали може да ми дадете некоја информација повеќе за дефектологија.
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  И јас планирам ова да се запишам, па ако има некоја да не’ запознае со факултетот, начин на предавање, пракса, нека пише. :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.871
  Допаѓања:
  60.771
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.