Дискус хернија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од maia, 21 јануари 2010.

 1. *Ива

  *Ива Активен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Препорака за добар центар за физикална терапија во Скопје?
   
 2. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Машки
  Воена болница.
  Физикална, вежби, базен...

  *Работат со Фонд за здравствено осигурување на Р.Македонија.