1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дислексија за возрасен

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од 41_laK, 17 март 2021.

 1. 41_laK

  41_laK Нов член

  Се зачлени на:
  17 март 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво,
  Дали некој знае, каде би можела да одам за да добијам дијагноза за дислексија? Барав на интернет, ама ми личи дека сите се за деца.
  Благодарам :)