1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добар кардиолог

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Umbrella22, 21 февруари 2014.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
  Барав и не најдов слична тема, а морав да пишам

  Порано имав некои проблеми со срцето и пијам терапија. До пред 5-6 дена се беше во ред, барем така мислев..
  Последниве денови повторно чувствувам замор, имам постојано отечени нозе од колената надолу, и наутро се будам со отоци на лицето и белодробен едем.

  Моментално ме води Елизабета Србиновска-Костовска од Државна Кардиологија ама искрено не сум ич задоволна, прегледот трае 2-3 минути и ќе рече: ахам во ред е, продожи со терапија |( ако е во ред, зошто да продолжам терапија која ја пијам години на назад, не обрнува ич внимание, не објаснува што се случува, дали се напредува или не...

  Ми треба добар Кардиолог, некој што си ја знае работата, што посветува време и што знае да објасни..

  Ако темава е дупла клуч..
   
 2. Lexus

  Lexus Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2013
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Umbrela, можам да ти препорачам Д-р Василева , од Кардио Василева се наоѓа во зградите спроти цркавта Св, Јован во Капиштец ( ли спроти два еена кафаната). Работи и со сини картони ( барем така работеше пред 1 година кога го носев мм). Многу добара д-р. Ептен е стручна. немам сега тел да ти дадам , ама на информации или во златна книга ке ја најдеш како КАрдио Василева.
   
  На gogimica му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nosterdamos

  nosterdamos Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  dr.vilma ampova sekulova - filip 2.
   
 4. Sarahhhhm

  Sarahhhhm Активен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2017
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Јас денеска бев на лекар за нешто сосем друго да не раскажувам, и докторот ми рече дека ЕКГ-то не ми е во ред, имало некоја аритмија. Ме чуди затоа што од нова година до сега, 5 ЕКГ направив и нигде не ми кажаа дека има некој проблем. Ќе направам следната недела повторно, но сакав да прашам што е всушност аритмијата? Читав на интернет, но некој вака што знае да ми каже од што, како, зашто, колку е страшно?
   
 5. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  3.593
  Предлог кардиолог за преглед од Филип Втори?
   
 6. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  5.319
  Допаѓања:
  169.757
  Најдобар Др.Иван Милев ... мада сите се ок , др.Шпенд Идризи, др.Анѓушева ,
   
  На LadyR му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Филотеа

  Филотеа Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2019
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  1.083
  Пол:
  Женски
  Мислење за д-р Марина Јуруковска од Систина?
   
 8. matilda258

  matilda258 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  582
  Пол:
  Женски
  Да ми предложите кардиолог за стентирање?
   
 9. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  6.335
  Пол:
  Женски
  Членови,
  Имал ли некој искуство со др. Милка Клинчева од Жан Митрев клиника?
  Имаме закажан термин
   
 10. martina4

  martina4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Женски
  Некој дали има на форумот што работи на кардиологија на клиника Скопје?
   
 11. macamaca24

  macamaca24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Има ли?
   
 12. martina4

  martina4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Женски
  И јас прашувам дали има?
   
 13. gogimica

  gogimica Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  145
  Se izvinuvam koja vozrast e Dr.i dali e iskusna.Mi treba za majka mi hitno
   
 14. riba79

  riba79 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  1.084
  Допаѓања:
  2.814
  Пол:
  Женски
  Doktorkata Vasileva e nad 55 god.jas bev ednas kaj nea ok e.Dosta strucna i ima iskustvo dosta.prethodno rabotela vo voena bolnica.Pozdrav
   
 15. beautifullgirl ❤

  beautifullgirl ❤ Нов член

  Се зачлени на:
  29 март 2021
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Zdravo clenki.
  Moze li od licno iskustvo da mi preporacate navistina dobar kardiolog?
  Pozdrav
   
 16. Ivonce3bonbonce

  Ivonce3bonbonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2019
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Иван Милев-Жан Митрев
  Др. Талевски (мислам беше Талевски Иван ама не сум сигурна) на клиника
   
  На beautifullgirl ❤ му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Guns N` Roses

  Guns N` Roses Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  3.649
  Допаѓања:
  16.048
  Пол:
  Женски
  Препорачајте добар кардиолог од кој сте задоволни, да работи приватно??
   
 18. macka.te

  macka.te Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  19
  Здраво. Искуство со доктор Бојан Данаилов?
   
 19. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.882
  Допаѓања:
  25.514
  Дали најде некој?
   
 20. Mrs. right

  Mrs. right Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2022
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.253
  Пол:
  Женски
  Атик кор - др. Круме Наумовски
  Кардиомедика Србиновски
  Одлични се докторите што работат и во двете ординации.