1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добар неврохирург

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од suma, 20 февруари 2016.

 1. suma

  suma Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Zdravo na site,

  Dali imate preporaka za dobar nevrohirurg na klinika skopje. Slusnav deka Robert Sumkovski e kvaliteten, ama ne sum slusnala nikakvo iskustvo od prva raka...Se mislam i za Ugrinovski vo sistina..
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.763
  Допаѓања:
  49.775
  Пол:
  Женски
  Шумковски е одличен, јас имам слушнато многу позитивни искуства, дефинитивно си ја знае работата. :)
   
 3. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.469
  Венко Филипче, Шумковски и Мирчевски, најдобри. :)
   
 4. stefani.kiki

  stefani.kiki Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  I mene me interesira za dobar nevrohirurg ke treba za operacija dali nekoj ima licno iskustvo so Венко Филипче, Шумковски и Мирчевски Fala poz
   
 5. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.979
  Допаѓања:
  23.198
  Пол:
  Женски
  Дали има некој искуство со доктор Камиловски на неврохирургија?
   
 6. Jasmin@

  Jasmin@ Активен член

  Се зачлени на:
  20 мај 2021
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Женски
  Здраво ми треба препорака за добар неврохирург ( на државно или приватно) ,ми треба за операција на рбетот за постара личност.
   
 7. Пријава

  Пријава Нов член

  Се зачлени на:
  17 август 2021
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Doktor Agai vo Sistina. Najcovecen doktor koj seopfatno ke se pogrizi za vas, trpelivo ke ve slusa i strucno ke ve tretira