Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добар офталмолог

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од tessie, 4 февруари 2011.

 1. vlahovska

  vlahovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2018
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Некој искуство од роза ангелова во неуромедика?
   
 2. Beautymom

  Beautymom Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Iskustvo so dobar oftalmolog vo Denica.
   
 3. Anonymous996

  Anonymous996 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2013
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  755
  Дали некој има искуство од Неуромедика?
  Ме интересира колку чини прегледот, зашто само што бев, со упат, со картони (здравствено осигурување)
  со се, а платив 590 денари, што ми изгледа премногу за обичен преглед.
   
 4. Bernini

  Bernini Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2019
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  60
  Ве молам за препорака на доктор во државна болница, за операција на очно перде кај возрасни.
   
 5. Vennera.aa

  Vennera.aa Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  1.188
  Допаѓања:
  7.588
  Пол:
  Женски
  Дали некој има искуство во European eye и кој доктор е најдобар, исто ако може да споделите искуства за добар офтомолог во државна или Систина?
   
 6. vlahovska

  vlahovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2018
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  И јас сум била истата цена ја платив дури очекував и повеќе да е искрено
   
 7. Just.do.it

  Just.do.it Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2019
  Пораки:
  713
  Допаѓања:
  2.010
  Пол:
  Женски
  Најдобар офталмолог дефинитивно др. Виолета од Охрид. Ненадмината е! Премногу стручна и професионална.
   
  На Ahoy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Posledniot Uspeh

  Posledniot Uspeh Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Во државна болница најдобар офталмолог е Ирина Богданова, а во Систина Билјана Костовска.
   
  На Vennera.aa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  19.234
  Пол:
  Женски
  Со Софрониева од Визус има некоја искуство?
  Ми треба за одредување на диоптер.
   
 10. Cindarella1846

  Cindarella1846 Активен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2019
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Ај некој што знае да ми каже колку чини операцијата за отстранување на диоптерот и кој очен специјалист според вас е најдобар???
   
 11. M Bison

  M Bison Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2020
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  Дали некој има информација дали уште работи Офталмологика во Аеродром?
   
 12. Kremcetooo

  Kremcetooo Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  6
  Здраво. Што мислите дали за одредување на диоптрија е доволен само основен офталмолошки преглед или е потребно супспецијалистички преглед со ширење на зеници?
   
 13. ForeverYoung

  ForeverYoung Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  1.549
  Работи, ама не работат со фондот повеке.
   
 14. snegulka55555

  snegulka55555 Активен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2020
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  76
  Дали знае некој очен доктор во Скопје што работи на диво?
   
 15. Cosmi

  Cosmi Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  5.508
  Допаѓања:
  58.108
  Пол:
  Женски
  Како на диво?
   
 16. snegulka55555

  snegulka55555 Активен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2020
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  76
  Pa taka na privatno.
   
 17. Cosmi

  Cosmi Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  5.508
  Допаѓања:
  58.108
  Пол:
  Женски
  Па тоа не е на диво.
  Имаш многу добри офталмолози приватно.
  Др.Ристовски
  Систина- Др Фанка
   
  На snegulka55555 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. resenska

  resenska Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  1.267
  Допаѓања:
  9.574
  Пол:
  Женски
  Preporacaj te mi dobar oftalmolog vo drzavna ili vojna bolnica?
   
 19. macka.te

  macka.te Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Здраво. Искуство со доктор Горан Серафимоски за операција на перде?
   
 20. kalinaka

  kalinaka Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  1.251
  Пол:
  Женски
  Препорака за добар детски офтамолог, со добар пристап кон детето и добар дијагностичар?