1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добар-професионален козметичар во Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од treehh, 16 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. treehh

  treehh Активен член

  Се зачлени на:
  7 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Почитувани Феминки,

  Ве молам да ми препорачате добар-професионален козметичар во Скопје оти од лажни преку глава ми е. На секој ќош има козметичко студио ама ретко кој си ја знае работата. Последниот пат, црвена бев во лицето цела недела и наместо да ми помогне третманот уште толку ми го вознемири лицето :@ .
  Ако имате добро искуство со некој салон/козметичар пишете, па ако работат уште и со природни третмани и биле успешни ехеее :clap:

  Ги очекувам вашите искрени предлози и мислења,

  Благодарам :bow:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.