1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добри/лоши моменти во вашата врска

Дискусија во 'Врски' започната од Candy.D, 3 април 2023.

 1. Candy.D

  Candy.D Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2022
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки,не приметив некоја ваква слична тема,но ако има слободно избришете ја.
  Во моментот поминувам низ малку тешка ситуација во мојата врска,знам дека не е се така сјајно и убаво цело време,знам дека кога сакаш некого треба и да се трудиш многу,не е се добро секогаш,сите имаме моменти кога ќе се скараме кога нема да ни е периодот кога не се посветуваме доволно и слично..
  Сакам да слушнам ваше мислење,искуства,како се справувате во тие периоди со партнерот,како се поттикнувате еден со друг,како се држите и како излегувате на крај:)