Допишување

Дискусија во 'Врски' започната од mintyflowers, 6 август 2020.

 1. mintyflowers

  mintyflowers Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2020
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Дали ви се случило да запознаете некој кој во живо е фин према вас, зборлест, пријатен, а преку „чет“ да звучи сосем незаинтересирано, дури и како да не му се ни збори ич со вас? Сум слушнала дека обично такви се машките но знам другари што есеи ми пишувале за колку убав им бил денот. :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 2. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.495
  Допаѓања:
  11.916
  Пол:
  Женски
  Не се сите машки. Ете едно женско, јас.
  Во живо ми нема крај, на мрежите сум само со да или не.
  Не знам. Ретко е да најдеш некој сосем ист на мрежи и во живо.
   
  На ku4ence, Glowy, злоба и 2 други им се допаѓа ова.
 3. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  1.109
  Пол:
  Женски
  Мене најглупо ми е фаза допишување. Кога ќе пише хаха на крај на пораката, ме вади од кожа, искача многу cringy и сељачко.
  Ако некој може да ми каже зошто некои така прават, ве молам кажете!
   
  На mintyflowers му/ѝ се допаѓа ова.
 4. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  323
  Пол:
  Женски
  Sakam koga ne e so mene da se dopisuvame..
   
  На mintyflowers му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mintyflowers

  mintyflowers Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2020
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Нелиии скроз! Мене само ќе ми ја лајкне последната порака и така не збориме недела дена...Ко што да вратам на тоа? :D