Драма (Драмски текст)

Дискусија во 'Канта' започната од smiley22, 24 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Дали читате и дали пишувате драми? :)
  Кои драми се најубави според вас? :).....
  Ако темава не е интересна за дискусија или е дупла слободно избришете ја и се извинувам. :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.