1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дрога

Дискусија во 'Канта' започната од MiaJ, 18 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MiaJ

  MiaJ Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  18
  Не знам дали има ваква теме ако има избришете ја...Ме интересира општо дали од дрога можеш да се излечиш, што мислите, од кокаин поточно?
   
 2. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема. :)
   
 3. MiaJ

  MiaJ Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  18
  epa daj linkce ne mozev da ja najdam
   
 4. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
 5. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  580
  Допаѓања:
  493
  Пол:
  Женски
  ima vakva tema treba da se izbrishe
   
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.319
  Допаѓања:
  2.765
  Пол:
  Машки
  aaaa ti kaj chepkash celo vreme .... :P
   
 7. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  580
  Допаѓања:
  493
  Пол:
  Женски
  кај што ќе ми текне хахаахах :D
   
 8. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.319
  Допаѓања:
  2.765
  Пол:
  Машки

  Hehehe, :D
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.