1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Другар, а ми се допаѓа

Дискусија во 'Канта' започната од tamar4ee, 11 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tamar4ee

  tamar4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здравоо, нова сум на форумов па се надевам дека би ми помогнале :worried: Ми се доопаѓа еден дечко али ми е другар.. :( страв ми е ако почнам нешто дека подоцна нема ни така да ме гледа.. а од друга страна па.. можеби би успеало.. дај ве молам ако можете да ми дадете некој совет.. ви благодарам однапред :)
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.627
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ако не ризикуваш, нема ни да дознаеш. На крај краева сепак не се сведува се на другарство, ти имаш чувства спрема некои кои кога-тогаш ќе излезат на виделина. Пробај си ја среќата, мене еднаш ми успеа, од другарство премина во многу убава врска која траеше една година, можеби ќе траеше повеќе да не бевме мали :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.