1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЕВРОВИЗИЈА

Дискусија во 'Канта' започната од Plavusa.17, 10 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
  Гледа некој евровизија ? Ја гледа некој овогодишната евровизија ? Мене лично Србија ми беше катастрофа за разлика од минати години, за другите немам посебно мислење досега. Инаку не сум фан на евровизија само сакав да се отвори тема за да се развие дебата чисто од причина што е на глобално, светско ниво.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.485
  Допаѓања:
  64.027
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.