ЕСЕНСКА ГАРДЕРОБА

Дискусија во 'Канта' започната од EMILI1999, 22 септември 2012.

 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  Која есенка гардероба најмногу ја сакате....елечиња,фармерки,блузи со ролка и др. Кои бои највеке ги носите во есен...
   
 2. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  Па девојки ништо не носите во есен???
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.022
  Допаѓања:
  48.110
  Пол:
  Женски