1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ева Лонгорија и нејзината раперска песна

Дискусија во 'Насмевка' започната од pink4ever, 7 ноември 2010.

 1. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.448
  лелеле катастрофа :lol: :lol: :lol: ич не ми се допаѓа :D
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  639
  воопшто не и лежи..... :shake: не е во нејзин стил едноставно
   
 4. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.710
  Ептен ми е интересна и смешна. Браво за овој нејзин потег.
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  Храбар потег од нејзина страна. Лелеее Евица фуфуца, рапува бееее :rock: :D
  Мене пак ептен ми се допадна :$
  Си ја сакам секаква :lol:
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.794
  ОМГ :tmi: Ова требаше да е смешно? Заборавив да се насмеам во тој случај.

  Како и да е, ќе ја видиме вечерва како ќе се претстави како водителка.
   
 7. cunga-lunga

  cunga-lunga Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Хаха..катастрофа ич не и лежи ваков стил но сепак мене секаквка ми се допаѓа. :)
   
 8. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.483
  Допаѓања:
  2.934
  мене ми е кул и ми се допадна :$ :lol: :lol: .. браво за храброста за ваквиот потег во кариерата ... :clap:
   
 9. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
  Храбар потег во секој случај,баш ми е интересна.Па мора нешто да измисли за да биде актуелна ;)
   
 10. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.902
  Не и лежи, но сепак ми е интересна. Браво за храброста. :clap:
   
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  Интересна ми е , не е лоша песната :)
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 12. wild.child15

  wild.child15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  13
  Не е нејзин стил, но сепак мислам дека ова ќе и помогне да биде по интересна и ќе успее да го сврти вниманието на сите. Ми се допаѓа :)
   
 13. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Премногу ја сакам оваа глумица, но просто не можам да ја слушам каде што рапува ужас е. Коса ми се крева кога ја слушам како писка, страшно :tmi:
   
 14. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.918
  Допаѓања:
  84.439
  Пол:
  Женски
  Мене баш ми е ок. Интересно.
   
 15. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.362
  мн ми се допадна се изнасмеав. верувам дека таа не рапуваше за да се пробие во тие води туку напротив да биде глупаво смешно и инетресно точно поради тоа што не и лежи а зборовите се закон подобри неможеле да ги направат :D
   
  На tessie и irenna им се допаѓа ова.
 16. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.041
  Без врска! |(
   
 17. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.202
  Допаѓања:
  21.818
  Пол:
  Женски
  Ич не ми се допаѓа ! :tmi:
   
 18. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.126
  Пол:
  Женски
  Ништо спектакуларно!
  Сакале да биде нешто ново, смешно и креативно, ама според мене рапувањето ич не и личи. Кај неа би палело едноставно да застане , да изгледа грациозно и да го најави шоуто.
   
 19. Anggie

  Anggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  36
  Ногу и е важно неа дали и леже или не славата важно се крева :D за неколку дена 500.000+ што значи за 2-3 недели 1.000.000+ гледаност :D
   
 20. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Нема ни фаца ни глас за ваква песна.
  Ставрно ептен си ја сакам Ева Лонгорија, ама не знам што му е филмот на холивудскиве ѕвезди... не значи ако некои ги бидува и за глума и за пеење, дека ги бидува сите... смешки!