Ева Лонгорија и нејзината раперска песна

Дискусија во 'Насмевка' започната од pink4ever, 7 ноември 2010.

 1. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
  Абе таа ова не го направила за некоја ја си плус слава. Едноставно, го направила за да направи нешто поинтересно, па и ептен несекојдневно од нејзина страна :D :D Ептен различно од неа... :D
   
 2. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.332
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  Леле многу ми е кул :D Многу ја сакам оваа Ева, да беше подолго "песничево" ќе си го симнев и ќе си го слушав :rofl:

  Like! :up: :nod: :)
   
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
  и мене ептен ми е мака што е кратко :D
  па го превтувам едно 4,5 пати :D :D
   
  На joelle му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Мене баш ми се допадна, супер е и она и песничето :rofl:
  и луге, она сигурно не пее дека мењава кариера и станува рапер или за да стане попозната..
  доста е позната како актерка, згодна и убава е ја има по магазини, има свој парфем, ехеее...
  мислам дека го направи тоа како нешто различно и за забава..не за нешто сериозно...
  супер е ева.. =)
   
 5. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.830
  Пол:
  Женски
  Искрено, глупости |( Нит ја бива, нит ја сакам ваква, таа треба да си биде убавата мала Ева Лонгорија, не некаја си раперка, се туркаат кај што не ги тераат.

  И да, темава активна ќе биде до кога? Дури да се заборави спотов, а сметам ќе биде многу многу скоро |( Не мораше цела тема за ова. Ама бидна, тоа е.
   
 6. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.811
  Допаѓања:
  2.102
  Леле не и стоиии... премногу е нежна и женствена за вакво нешто :worried:
   
  На Victorya му/ѝ се допаѓа ова.
 7. violinistka

  violinistka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  150
  Одвај чекав да заврши MTV Awards да не мора повеќе да ја слушам!
   
 8. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.803
  Уфф ја обожавам Ева Лонгорија :inlove: многу ми е убава,забавна и кул.Можеби навистина не и личи да рапува,ама добро е песничево што... :D Интересно,ми се допаѓа :)
   
 9. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  661
  Damn... those niggas' 8)
  И Евка ја напраија таква. :D
   
 10. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Многу ми е интересна.
  Таква убава, мала, рапува.
  Добро сега,што не и лежи овој стил.. не и лежи.
  Ама како и да е интересна е. :)
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  Навистина многу, многу, многу ја сакам Ева, но смешки живи е со песната. Како некое мало крекало, како жабуле е :D :D :D
  I'm Latin, sounds like SATIN!!! :^) :D :D :D
   
  На CharmedGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  Песната ми е многу интересна и зборовите се закон :D :rock:
  Ева беше прекрасна, секоја фризура и секој фустан - приказна за себе :inlove:
  многу ја сакам, а посебно мажот и :P ^_^
   
 13. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  хахаха :D симпатична е бе, срцка е :*
   
 14. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.034
  Абе па и вие... Ова го направи за кога беше водителка во MTV за EMA наградите! Срцка си е! :rofl:
   
 15. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.380
  оо Бог да чува, не е нормална таа -.-
  Кога ја слушнав: WTF?! :o
   
 16. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.863
  Допаѓања:
  7.735
  хахаххаа воопшто не ми се допадна ;)
   
 17. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  катасрофа воопшто не и лежи ваков стил но мене сепак секаква ми се допаѓа :)
   
 18. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  Глупост тешка, голема катастрофа!
   
 19. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.248
  Допаѓања:
  1.325
  Оооооооооу мизериииии !!!!!!!!!
  Оваа бре за к** не ја бидува ,па не за рап!
  Ова е сквернавење на самиот поим,да не зборувам за уметничката вредност на рап - културата!
   
 20. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  ајајајајјајаајја катастрофа...