Ева Лонгорија и нејзината раперска песна

Дискусија во 'Насмевка' започната од pink4ever, 7 ноември 2010.

 1. AmandaS

  AmandaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  141
  не знам што сте се фатиле толку за ова. она не е пејачка, ова е направено кога беше водителка на MTV Awards како дел од рекламната кампања... нити некогаш пробала да биде пејачка нити ништо. ова како за реклама баш е интересно.
   
 2. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Не е во нејзин стил..не ми се допадна баш..но сепак едно големо :clap: за ово потег :)
   
 3. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  9.167
  Пол:
  Женски
  Интересно :)
   
 4. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  интересна е и смешна :)
   
 5. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  :clap: :clap: :rock: :shake: :shake: :shake: :shake: не ми се верува ахахахаах не и лежи ичч
   
 6. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.811
  Пол:
  Женски
  Ах леле ова беше за наградите не е ништо сериозно :D :D :D :D
   
 7. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.022
  Како што веќе кажаа ова беше направено само за МТV што не значи дека сега станала пејачка. Браво за храброста зошто не секоја што е свесна дека нема глас за пеење заради највна реклама и тоа да го направи. Целта не била да видиме колку Ева не знае да пее туку да биде интересна најава и реклама за шоуто.
   
 8. sandramnmp

  sandramnmp Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  6
  хахахах мене смешна ми е дури
   
 9. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
  Не ми се допаѓа,баш! :)
   
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.061
  Допаѓања:
  160.691
  Пол:
  Женски
  хахаххаха ептен ми е смешна :D
   
 11. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.658
  Допаѓања:
  19.695
  Пол:
  Женски
 12. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Не ја сакам оваа. А и песната некако не е премногу убава...
   
 13. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.381
  Песната катастрофа.
   
 14. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  добар и е гласот ама мислам ја утнале песната
   
 15. SweetCandyyy

  SweetCandyyy Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Песната е ужасс ама она има добар глас и секогаш се смеам кога ја слушам :D :D
   
 16. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.257
  Допаѓања:
  32.670
  Пол:
  Женски
  Некако не и одговара баш ова хаха .Смешна ми е малку. :D
   
 17. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  WID?-Was ist das?
  Ни најмалку ни е лежи,а шпанскиот и е баш добар. Во ист момент ми е и интерсна,смешна ,а и глупава и досадна :/
   
 18. Maria.Vampire

  Maria.Vampire Нов член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  438
  Аххаха,леле царица :rofl: :rock:
   
 19. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  гласов и е.... :tmi: хахаха :rofl: :rofl:
   
 20. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Баш ми е интересна, храбар потег. :lol: