Ева Лонгорија и нејзината раперска песна

Дискусија во 'Насмевка' започната од pink4ever, 7 ноември 2010.

 1. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.874
  Допаѓања:
  37.462
  Пол:
  Женски
  К А Т А С Т Р О Ф А ! ! ! :roll:
   
  На nikiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  239
  Пол:
  Машки
  Зар таа има раперска песна? :o
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.684
  Допаѓања:
  49.970
  Пол:
  Женски
  Раперска?! :?: