1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еволуциска психологија

Дискусија во 'Психологија' започната од Deadpool, 10 декември 2014.

 1. Deadpool

  Deadpool Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Знам дека не и е местото тука, но итно ми треба некој кој може да направи семинарска (со надокнада секако) по предмет еволуциска психологија, тема љубомора. Заинтересираните нека ме контактираат во порака.
   
 2. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  здраво можеш да ми пишеш во инбокс ако ја имаш семинарскава направено ми треба мене итно?
   
 3. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  или ако има некој пишувано на темава ве молам пишете позз