1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еден ден како маж.

Дискусија во 'Канта' започната од cunga-lunga, 7 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cunga-lunga

  cunga-lunga Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Здраво девојки! Мислам дека не сум ја промашила темава и би сакала да знам што би направиле ако само за еден ден би требало да бидете маж.-Значи да не ве збунам (иако не е можно - освен со операција) ако еден ден би биле маж али само еден ден што би се решиле да направите.Дали би посакале да бидете "кршачи на срца" или слично..
  Чекам одговори :*
   
 2. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  579
  Дефинитивно би проверила каков е сексот од машка страна.....Колку да видам кому му е поубаво, а да и зошто толку многу се комплицирани и неискрени.
   
 3. christina

  christina Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Ма ни во сон не сакам да сум маж!Сигурно е убаво?Мене ми е прееекрасно во моја кожа и убаво што сум женски род :*
   
 4. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  327
  Ќе одам да му се пуштам на женски хаха и после да видам како е во кревет со женско...... :rofl: :rofl: :rofl:
   
 5. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832

  хахахха лудо :) ама да можеше така интересено ќе е :D
   
 6. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  И ја како скарлет би се сменила за тоа. Ама ете сеа мм ми вика не мора да си машко за таа работа, има додатоци хахахахах ме насмеа лудаче мое....
   
 7. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.