1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Едноставни фризури

Дискусија во 'Коса' започната од dixi, 25 јуни 2012.

 1. dixi

  dixi Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ја направив оваа тема за да си разменуваме фризури па да почнемее :lol: ;) :) :) 8)
   
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
 3. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  ^ А ти вака да го разлгедаше формуов, да ги прочиташе правилата, ако знаеш да читаш мислам.
  Ако не, речи на некој да ти ги прочита !
  :envy:
   
  На chocolate.chick му/ѝ се допаѓа ова.
 4. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Абре арно реков јас тие што имаат на пример под 50 мислења да не му биде дозволено отврање нова тема или доколку отвараат да им се појавува нешто како предупредување да проверат убаво |(