Едноставни фризури

Дискусија во 'Коса' започната од Boka.A, 16 септември 2011.

 1. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  4.283
  Пол:
  Женски

  http://www.youtube.com/watch?v=HXKh_GwcwSo isprobaj ja ovaa mozebi ke ti uspee :D
   
 2. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  4.283
  Пол:
  Женски
  slicna e :) kako drugite i lesna
   
 3. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
 4. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (74).jpg
   1 (74).jpg
   Големина на фајлот:
   95,5 KB
   Прегледи:
   374
 5. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  13.936
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 6. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.956
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.956
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На antonina му/ѝ се допаѓа ова.
 9. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 10. MiniMouse7391

  MiniMouse7391 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  30
   

  Прикачени фајлови:

 11. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
  :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 12. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  554
  Допаѓања:
  454
  Пишете на јутуб: Cute Girls Hairstyles и ќе ви отвори еден куп клипчиња со преубави фризури.
   
 13. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 14. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
 15. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 16. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
  8)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (69).jpg
   1 (69).jpg
   Големина на фајлот:
   35,9 KB
   Прегледи:
   299
 17. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
  [​IMG]  [​IMG]
   
  На Kalinka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
   

  Прикачени фајлови:

 19. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 20. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (72).jpg
   1 (72).jpg
   Големина на фајлот:
   150,7 KB
   Прегледи:
   221