Едноставни фризури

Дискусија во 'Коса' започната од Boka.A, 16 септември 2011.

 1. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
   

  Прикачени фајлови:

 3. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 4. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 5. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
 6. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 7. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
 8. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.929
  Допаѓања:
  6.399
  Пол:
  Женски
  како да си направам ваква слатка пунџичка?
   

  Прикачени фајлови:

 9. 3m43

  3m43 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
 10. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
   
  На Kalinka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.956
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На oneday му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
 13. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  :)
   
  На sunfemina му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  290
   

  Прикачени фајлови:

  • 6.jpg
   6.jpg
   Големина на фајлот:
   216,3 KB
   Прегледи:
   628
  На Kalinka94 и RIRIFENTY им се допаѓа ова.
 15. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  94
  Понекогаш и едноставното е убаво. :)
  Врзи си ја во високо репче ако имаш долга коса и супер ќе ти стои.Или пак направи си лабава рибина коска на страна со некое венче што има машна или некој голем цвет и преубаво ќе ти стои. ;)
   
 16. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  358
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 17. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
 18. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
   

  Прикачени фајлови:

 19. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
  8)
   

  Прикачени фајлови:

 20. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
  8)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (64).jpg
   1 (64).jpg
   Големина на фајлот:
   21,6 KB
   Прегледи:
   352
  • 1 (73).jpg
   1 (73).jpg
   Големина на фајлот:
   26,4 KB
   Прегледи:
   353
  • 1 (87).jpg
   1 (87).jpg
   Големина на фајлот:
   72,6 KB
   Прегледи:
   352
  • 60079_309267262522311_812483604_n.jpg
   60079_309267262522311_812483604_n.jpg
   Големина на фајлот:
   16,9 KB
   Прегледи:
   352