1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Едукативни видеа

Дискусија во 'Психологија' започната од Prijatelot, 9 јуни 2017.

 1. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  Темава ја отварам со цел -ЕДУКАЦИЈА И СЕБЕ ПОМОШ-
  Да се едуцираат сите кои ги интересира психологијата воедно да имаат шанса да си помогнат сами себе сите оние кои имаат некаков проблем со помош на видеата кои ќе се постираат на темава.
  Во 21 век достапни се многу корисни информации кој што можат да влијаат позитивно и конструктивно врз луѓето и бидејќи пратам многу теми од областа на личниот развој, психологијата и социологијата, имам прилив на информации кои морам да ги споделам со вас сите кој ве интересира нешто повеќе или нешто помалку околу човекот како супериорно битие со божествени карактеристики.
  Сите сте добредојдени да придонесете за развој на темава во конструктивен правец!!!
  Фала на подршка. :) Барем еден да искоментира нешто околу темава ???? некој ???
  Ако не би била активна темава , слободно може да ја избришете веднаш.
   
  Последна измена од модератор: 10 јуни 2017
  На n0Limits му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
 3. Brojka

  Brojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2017
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  1.722
  Од срце ви ја препорачувам да ја гледате Ана Бучевич. Мотивационен говорник и автор.
  Поголемо влијание врз мене имаше она одколку било кои ад.
  Жената има некоја енергија толку позитивна што колку и да се има насобрано негативна во тебе одма ја снемува. После гледано стотици нејзнини видеа многу поинаку гледам на многу работи во животов.
   
  На Prijatelot му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  @Brojka мило ми е !!!
  Можеш слободно да споделиш некое видео ако си во можност.
  Сечие споделувањ е добродојдено. :) Не се срамете да споделите.

   
  Последна измена од модератор: 25 јули 2017
 5. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.889
  Допаѓања:
  14.246
  Пол:
  Женски
  • Ве замолуваме да пишувате на кирилица.
  dolgo vreme mi varira raspolozenieto ama vo poslednive denov vejke pocnav da zapagjam vo depresija sostojbata pocna da se vlosuva koga pocnav da dobivam jaki glavobolki i steganje vo levata strana na gradite.bolnici takvi stvari ne obozavam. se sto e psihicko spored mene tesko se lekuva so lekovi i bas sega slucajno ja najdov ana na youtube i poglednav edno nejzino video.znaci neverovatno kako moze taa zena da vlijae na psihata na lugjeto.jas od edno video sum edna skala pogore.
   
  На Syzane и Prijatelot им се допаѓа ова.
 6. Syzane

  Syzane Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  14
  • Ве замолуваме да пишувате на кирилица.
  Moze link od you tube da spodelis so nas? :) Fala ti.
   
 7. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.889
  Допаѓања:
  14.246
  Пол:
  Женски
  На Prijatelot му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
 9. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
   
  На marchi-cool и Miss.A. им се допаѓа ова.
 10. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
 11. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.579
  Допаѓања:
  155.733
  Пол:
  Женски
 12. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  Препорака за мотивирачки филм? Психолошки..
  Подолго да трае, не кратки видеа