1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Економски факлутет Штип

Дискусија во 'Канта' започната од strumfeta01, 9 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strumfeta01

  strumfeta01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Здраво сакам да ве прашам за мислење за економски факл. Смер маркетинг менаџмент во Штип. Дали некој студира , има студирано , или има план да студира и сл.
   
 2. jolo

  jolo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  378
  https://forum.femina.mk/threads/Економски-факултет-Штип.20361/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.