Емотивна уцена

Дискусија во 'Врски' започната од Gea, 10 октомври 2011.

 1. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  14.327
  Пол:
  Женски
  Јас сум екстремно емотивна. Што викаат и благослов е и клетва.
  И да се имам расплакано пред дечкото 2-3 пати, ама во тие моменти не сум сакала да ме сожалува или тактички тоа сум го правела, туку едноставно така ми дошло.
  А оние мали работи како кога се правам лута повеќе од што сум, или навредена повеќе од што сум за да го помачам малце да го позафркавам, можи :P Ама по малку.