Ехо слики од бебиња

Дискусија во 'Бременост' започната од MajaLeon123, 14 јануари 2020.

 1. MajaLeon123

  MajaLeon123 Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Не видов дали има ваква тема па ајде да ги видиме нашите најмили во мешињата која има слика нека постира. Ете ја мојата бебушка која доаѓа на свет во Февруари и сакаме Нина да се вика :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Li-Li, Broki5, Mim111 и 12 други им се допаѓа ова.
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.599
  Допаѓања:
  132.926
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Првата-слика-со-ликот-на-вашето-бебе.17269/
   
  На ivance.. и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.209
  Допаѓања:
  5.674
  На ivance.. и MajaLeon123 им се допаѓа ова.
 4. MinnieM

  MinnieM Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2018
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  657
  Пол:
  Женски
  Еве го моето сонце во 22 недела кај што се гледа многу убаво:inlove::inlove::inlove::inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На azelea, Moce19, Mim111 и 16 други им се допаѓа ова.
 5. Sindell

  Sindell Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2018
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  343
  Пол:
  Женски
  Еве ја мојата принцеза :inlove: IMG_20200723_205203.jpg
   
  На Stories, Ava.84, piksooki и 14 други им се допаѓа ова.
 6. NovusOrdoSeclorum

  NovusOrdoSeclorum Популарен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  706
  Допаѓања:
  1.459
  Пол:
  Женски
  Преубава тема :l:
  Љубоморна сум ви, моето 32 недела, уште не го покажува фацичето. :(
   
  На Mim111, eli.karameli, ivance.. и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Brpbrp

  Brpbrp Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2019
  Пораки:
  636
  Допаѓања:
  981
  Не си единствена и нашево инат тера :rofl:
   
  На ivance.. и NovusOrdoSeclorum им се допаѓа ова.
 8. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  2.394
  Пол:
  Женски
  IMG_20200724_184612.jpg
  Секогаш е многу активен кога и да го гледаме, па многу тешко да се направи слика, ама овие се последните кај што успеа докторката најубаво да го сликне, иако не се гледа баш најдобро.
  Се надевам на следниов преглед многу поубаво ќе го видам. :inlove:
   
  На Ava.84, Broki5, Mim111 и 5 други им се допаѓа ова.
 9. ivance..

  ivance.. Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2020
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  279
  Пол:
  Женски
  received_289967015671499.jpeg
  Еве сме 12 недела срце на мама најубавко се крие со рачињата :inlove::l: :hug:
   
  На Ava.84, azelea, Fatalnata и 6 други им се допаѓа ова.
 10. eli.karameli

  eli.karameli Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  1.060
  Допаѓања:
  2.642
  Леле и јас уште не можам да го видам, 29 недела стигнав. Се крие. Што ви се убави сликите, лепете на фрижидер да си гледате бебуш:inlove:
   
  На Fatalnata, Mim111 и ivance.. им се допаѓа ова.
 11. Mim111

  Mim111 Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2020
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Еве ја мојата принцезичка, уште 4 дена треба да се породам со Господ напред, едвај чекам да ја земам во раце иако ми е страв од пораѓајот..:$:inlove::hug::l:
   

  Прикачени фајлови:

  На Ava.84, ivance.., Snowflake97 и 8 други им се допаѓа ова.
 12. babyboy1

  babyboy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  423
  Допаѓања:
  1.007
  Пол:
  Женски
  Јас фацичето на бебуш не го видов се додека не се породив..па толку инат бре само к**ето ни го покажуваше..како демек видете што имам :D:wasntme:
   
  На Izzy_0504, ivance.., Fatalnata и 4 други им се допаѓа ова.
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  9.679
  Пол:
  Женски
  Мене сликите од ехо ме потсетуваат на вселена
   
  На Zimbabve и ivance.. им се допаѓа ова.