1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жабја Перспектива

Дискусија во 'Канта' започната од My litle pony, 12 април 2022.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. My litle pony

  My litle pony Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2021
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  853
  Пол:
  Женски
  Се надевам нема ваква тема.
  Ако има или ако е глупа слободно бришете.

  Оваа тема ја имале во темата "Фото натпревар" па ми се допадна и си реков да отворам.

  Сега за сега немам слики,ако сликам нешто ќе ставам.
   
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  На My litle pony му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.