Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жалби и критики

Дискусија во 'Канта' започната од zelenooo, 27 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zelenooo

  zelenooo Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  Вака веќе подолго време се мачиме да добиеме кредит од банка. Но никако да успееме бидејки овде вработените цело време не моткаат. Де фалелео документ , де не биле исправни цел месец вака.Па апликациите биле одбиени .. И денес дознаваме дека всушност нашата апликација за кредит не ни била доставена во скопје туку ја држеле во банката овде. Документите ни се комплетни а таа (вработената) маана бара . Билансите не ни биле во ред ,книговодителката ги прегледа и вели сосема се во ред со овој биланс може да се земе кредит. Сакам да ве прашам дали некој знае каде може да се жалам за тоа што не си ја вршат овде работата и за тоа што ни ги држат документите подолго од 1 месец? Во централа кога се јавив ме известија дека можам да добијам кредит со овие биланси.
  Ако темава не е на соодветно место го молам главниот нека ја стави таму каде што припаѓа
   
 2. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.262
  Допаѓања:
  20.983
  Пол:
  Женски
  Мила обиди се овде да добиш одговор на твојот проблем

  dom/krediti-t965/?hilit=krediti

  овде доста феминки имаат пишувано за проблеми со кредити и на кој начин ги земале, сигурно некоја ќе се најде со искуство како твоето.
   
 3. zelenooo

  zelenooo Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  ти благодарам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.